Wegetariańskie wakacje
WEGE WAKACJE PROGRAM MIEJSCE INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONTAKT

PROGRAM PODSTAWOWY:

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH NIŻEJ WYMIENIONYCH ATRAKCJACH W RAMACH PROGRAMU PODSTAWOWEGO JEST WLICZONY W KOSZT WYJAZDU :)

Czas spędzony w Szklarskiej Porębie będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

- pokaz gotowania kuchni wegańskiej "Weganizm - prosto i smacznie" - pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe i udane posiłki wegańskie. Rozwiejemy wątpliwości najczęsciej pojawiające się u miłośników tej kuchni. Szczegóły »

- warsztaty wypieku chleba, lecznicze i kulinarne wykorzystanie lokalnych ziół, budowanie z gliny w inspirującym artystycznie miejscu u stóp Gór Izerskich - to niektóre z atrakcji, czekających na Was w tamtejszym gospodarstwie ekoturystycznym. Szczegóły »

- poszukiwanie walońskiego skarbu - magiczny wieczór w Starej Chacie Walońskiej. Szczegóły »

- ekscytująca wycieczka górska z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór - Karkonosza.
Przygotowaliśmy dla Was dwie wersje wycieczki: lżejszą i bardziej wymagającą :)

- spacer z przewodnikiem po najpiękniejszych miejscach Szklarskiej Poręby m.in. do wodospadów: Szklarki i Kamieńczyka. Szczegóły »

- spotkania z zapalonymi podróżnikami, którzy opowiedzą Wam o swoich najciekawszych wyprawach.

- prelekcja "Bezpiecznie w górach" - jak bezpiecznie uprawiać turystykę górską, pierwsza pomoc - prowadzenie: doświadczony ratownik GOPRu

- "Pierwsza pomoc" - pięciogodzinne warsztaty - prowadzenie: doświadczony ratownik GOPR.

- magiczny wieczór pożegnalny przy wtórze bębnów i zapachu ogniska.

W prezencie każdy z uczestników otrzyma wege-koszulkę ze sklepu Wegestudio.pl
W trakcie pobytu sklep będzie działał także lokalnie - dla uczestników wege wakacji przygotowaliśmy wyjątkowe zniżki!ATRAKCJE DODATKOWE:

UDZIAŁ W NIŻEJ WYMIENIONYCH ATRAKCJACH DODATKOWYCH JEST OPCJONALNY I PŁATNY DODATKOWO

Szklarska Poręba i jej okolice to prawdziwy raj dla miłośników rowerowych wycieczek! Serdecznie zapraszamy do wykorzystania tej fantastycznej okazji i wzięcia udziału w wycieczce rowerowej z przewodnikiem. Wariant wycieczki (trudniejszy lub łatwiejszy) oraz czas jej trwania będą uzależnione od możliwości i oczekiwań osób, które zadeklarują chęć udziału. Koszt wycieczki: wypożyczenie roweru - 30 zł (cały dzień), koszt przewodnika - 200 zł za grupę do 10 osób.

W trakcie pobytu, na Wasze życzenie z przyjemnością zorganizujemy jeszcze inne atrakcyjne zajęcia, które są płatne dodatkowo:

- warsztaty rzeźbiarskie - zapraszamy do wzięcia udziału w niepowtarzalnych warsztatach rzeźbiarskich prowadzonych przez niezwykle utalentowanego lokalnego artysty Maćka Wokana.

W trakcie warsztatów nauczycie się podstaw anatomii oraz praktycznej rzeźby w kamieniu. Warsztaty odbędą się w prawdzie urokliwym miejscu jakim jest schronisko Orle w Górach Izerskich.

- wspinaczka skałkowa z instruktorem - do dyspozycji drogi wspinaczkowe o różnym stopniu trudności dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. Możliwość wypożyczenia sprzętu.

- wycieczki górskie z przewodnikiem - wycieczki o różnym stopniu trudności po najpiękniejszych szlakach Karkonoszy i Gór Izerskich

- warsztaty robienia biżuterii - czyli jak w prosty sposób wykonać piękne kolczyki!

- quady

- skutery

- nordic walking

- masaż

- basen

- sauna

- pobyt w stadninie koni


Rodzice mogą liczyć na opiekę nad dziećmi, dla których przewidzieliśmy gry i wycieczki terenowe, warsztaty językowe i artystyczne, zajęcia edukacji ekologicznej. Koszt i forma tych zajęć jest ustalana indywidualnie z rodzicami.

 


Terminy
 

Termin A:
10.07-17.07 - brak miejsc

Termin B:
31.lipca - 07.sierpnia
 
 

Informacje szczegółowe
 

Zakwaterowanie, wyżywienie, koszt i sposób rezerwacji. Więcej »
 
 

© 2010 wegewakacje.pl