WEGE WAKACJE PROGRAM MENU MIEJSCE INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE FORMULARZ O NAS WSPÓŁPRACA KONTAKT

Wege Majówka 2022

Zrób sobie wspaniały prezent!!

ODPOCZNIJ
w samym sercu gór - naszym domem będzie Schronisko na Hali Szrenickiej (1200 m n.p.m.), gdzie nasycisz swoje ciało i duszę malowniczymi widokami, cudownym powietrzem i spokojem natury.

POZNAJ
- wspaniały smak wegańskiej kuchni i naucz się tworzyć nowe potrawy,

- ludzi z pasją, którzy opowiedzą Ci o filozofii praw zwierząt, o swoich podróżach, o swoich doświadczeniach z weganizmem oraz zabiorą Cię na podróż po Karkonoszach i Górach Izerskich.

SKOSZTUJ
- wyśmienitych śniadań w formie bufetu i naszych aromatycznych dań obiadowych oraz słodkich niespodzianek,

- uważnego oddechu i spokojnego, uważnego ruchu, od których będziemy rozpoczynać nasze dni.WYŻYWIENIE WEGAŃSKIE:

Śniadania i obiadokolacje - smaczne, sycące, kolorowe i różnorodne dania kuchni wegańskiej. Zdrowe, sezonowe potrawy bez mięsa, mleka i jajek oraz naturalne słodkości roślinne.
ZOBACZ NASZE MENU »PROGRAM:

Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy wyjątkowe wegemajówkowe atrakcje. W programie:

  • warsztaty wegańskiej kuchni i pokaz gotowania - nauczymy się, jak w prosty sposób przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki roślinne. Odkryjesz nowe smaki i zobaczysz, że kuchnia wegańska może być atrakcyjna i dostępna dla wszystkich!

  • pasjonująca piesza wycieczka górska z absolutnie wyjątkowym przewodnikiem sudeckim, który zabierze Cię do królestwa Ducha Gór - Karkonosza. Program będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników, tak aby każdy nasycił ciało i duszę!

  • powitanie dnia z oddechem i spokojnym, uważnym ruchem - każdy dzień przywitamy świadomym oddechem i uważnym ruchem. Dzięki temu zrelaksujesz swoje ciało i umysł. To będzie dobry początek wege wakacyjnego dnia.

  • wykład i rozmowa o filozofii praw zwierząt - dowiesz się jaka była historia ruchu praw zwierząt począwszy od Arystotelesa, na współczesnych filozofach kończąc. Jeśli będziesz mieć ochotę, weźmiesz udział w dyskusji.

  • prezentacja o podróżach - opowiemy Ci o tym o niepowtarzalnych, włoskich Dolomitach i "żelaznych drogach" - via ferratach.

  • spotkanie powitalne i pożegnalne we wspólnym gronie, w miłej atmosferze, ze słodkim poczęstunkiem.

W trakcie wyjazdu, lokalnie będzie działał także sklep Wegestudio.pl, który w swojej ofercie ma mnóstwo inspirujacych książek o diecie i kuchni roślinnej. Dla uczestników wege wakacji przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki oraz upominki!

TERMIN:

30.04 - 03.05
(3 noce)

CENA:

Cena: 990

Cena zawiera:
. Zakwaterowanie (pokoje z umywalkami)
. Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
. Atrakcje zawarte w programie
. Ubezpieczenie


REZERWACJA:
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłatę zaliczki w wysokości 350 zł od osoby w ciagu trzech dni roboczych od daty wysłania zgłoszenia.
Dane do wpłat:

Wege Studio
32 1140 2004 0000 3102 6367 0570
tytuł przelewu: Imię i nazwisko - warsztaty kulinarne

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Termin
 

 30.04 - 03.05.2022 

 
 


Program
 

Aktywnie, ciekawie, smacznie - zobacz atrakcje, jakie przygotowaliśmy w trakcie pobytu. Szczegóły »
 
 

Organizator:Partnerzy:
ZOSTAŃ PARTNEREM
projektu Wege Wakacje!
© 2022 wegewakacje.pl