Chcesz aktywnie wypocząć
nie martwiąc się o wegańskie menu,
poznać ludzi o podobnych przekonaniach,
przeżyć przygodę w malowniczym miejscu?

Odpocznij z nami w zimowym klimacie wege!
WEGE ZIMA 2016 PROGRAM MIEJSCE INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY O NAS KONTAKT

Zapraszamy Was do spędzenia czasu w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich.

Szklarska Poręba to wyśmienite miejsce do uprawiania sportów zimowych: narty zjazdowe, snowboard (SKIARENA Szrenica), narty biegowe (Jakuszyce), wycieczki piesze.

Nasi uczestnicy będą mogli wypożyczyć potrzebny sprzęt oraz skorzystać z pomocy instruktorów po bardzo atrakcyjnych cenach! Dla początkujących narciarzy przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjnych karnetów na wyciąg Wesoła Górka!Naszą bazą będzie kameralna i bardzo atrakcyjnie położona Willa Olimp RETRO w Szklarskiej Porębie. Jest to pieczołowicie odrestaurowana niezmiernie urokliwa willa pochodząca z XIX wieku.
Willa Olimp RETRO należy do kompleksu OLIMP (150 m) i znajduje się przy drodze "Pod Reglami" oraz Leśnej Hucie, w otoczeniu kompleksu leśnego, 10 min spacerem do centrum miasta.
Dzięki zabiegom konserwatorskim obiekt został dokładnie oczyszczony z detali i innych szczegółów niezgodnych z tradycją historyczną. Willa uzyskała tytuł Mistera  nadany przez architektów skupionych w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, na Karkonoskich Spotkaniach Architektury w Szklarskiej Porębie.

W kompleksie OLIMP jest możliwość nieodpłatnego skorzystania z basenu, jacuzzi, sauny, parkingu. Dla zainteresowanych istnieje możliwość skorzystania z zabiegów SPA (zabiegi kosmetyczne, masaże, itd.)

Willa Olimp RETRO oferuje pokoje z łazienkami (prysznice), TVSzklarska Poręba, nazywana Mineralogiczną Stolicą Polski, to fascynujące miejsce położone na skraju dwóch pasm Sudetów Zachodnich: Karkonoszy i Gór Izerskich.

Miasteczko usytuowane w dolinie rzeki Kamiennej z górująca nad nim Szrenicą (1362 m n.p.m) oczarowuje szumem górskich potoków i wodospadów, bogactwem krajobrazu i swą wyjątkową magią związaną z walońskimi tradycjami oraz kolonią artystów.Karkonosze i Góry Izerskie urzekają bogactwem krajobrazu i unikatową w skali europejskiej przyrodą. Są także wyśmienitym miejscem do uprawiania różnorodnych form aktywnego wypoczynku o każdej porze roku:

  • narciarstwo zjazdowe, snowboard (SKIARENA Szrenica)
  • narty biegowe (Jakuszyce)
  • turystyka piesza (ponad 100 km oznakowanych szlaków pieszych w górach i okolicach miasta)
  • turystyka rowerowa (19 tras rowerowych o łącznej długości ponad 450 km)
  • wspinaczka skałkowa (ubezpieczone drogi wspinaczkowe o różnych stopniach trudności)
  • jazda konna
  • sporty ekstremalne (park linowy Trollandia)Inne atrakcje Szklarskiej Poręby
:

Okolice Szklarskiej Poręby to intrygujące miejsca gdzie historia miesza się z fascynującą przyrodą... Oto tylko niektóre z nich:

Terminy
 

 05.03.2016 - 11.03.2016 
 
 Program
 

Aktywnie, ciekawie, twórczo - zobaczcie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla Was w trakcie pobytu na wege wakacjach. Szczegóły »
 
 

Na wege wakacje zapraszają:

© 2015 wegewakacje.pl